- Dokter Groen is terug met een hydroronde & nieuwe LED’s (en wortelrot 😝)
- Wiet in 2 delen oogsten: de extra winst in opbrengst én de nadelen
- In Canada worden ze stapelgek van hun eigen smokkelwiet naar Europa
- Wietkrans, tissues en joints bij herdenking 50 jaar gedoogbeleid
- Zes praktische tips om je kweekruimte warm te houden in de winter
- CNNBS reality check: kunnen planten gedachten lezen?
Brabantse ballon verklikt wietplantage

Of een Brabantse wietkweker heeft vette pech, of een ballonpassagier is gewoon een verklikker. Of allebei. Hoe dan ook, de passagier ontdekte van bovenaf een wietplantage in een maisveld in Nuenen. Kort daarna maakte de luchtballon in Helmond een noodlanding… gij zaait wat gij oogst?
De politie ging kort daarna een kijkje nemen en er stonden inderdaad een stuk of 100 wietplantjes in het veld, die natuurlijk inmiddels geruimd zijn, zo meldden agenten op Twitter.
Geen noodlanding

De ballon scheerde een paar keer rakelings over huizen heen, logisch dat zelfs de minst heldere persoon een wietplantage kan spotten.
Tijdens de ballonvaart nam de wind af en ging de ballon heel laag vliegen. Uiteindelijk maakte de luchtballon een noodlanding in de Hoofdstraat in Helmond. Volgens piloot Daan van Loosbroek was het echter geen noodlanding, want hij had meteen nadat de wind stil viel een landingsplaats uitgerekend.
Slechte karma
En laat die noodlanding nou nét over die wietplantage in Nuenen zijn gegaan qua route… Natuurlijk was de ballon eigenlijk op dat moment al met de noodlanding bezig, maar het kan even goed een gevalletje van slechte karma zijn, zowel voor de wietkweker als voor de ballonvaarders. Want de kweker is zijn oogst nu kwijt dankzij de klikker en de ballon moest halsoverkop landen.





































































