- Buitenwiet test ’26 update #14: code rood
- De voordelen van mulch (bodembedekking) voor wietplanten
- Doe-het-zelf: luchtvochtigheid in de kweektent automatiseren
- The 4th of July: FIFA 420 met DJ Jean & Henk Schulz – Win (5×2) tickets!
- Ongeëvenaarde score politie India met anti-drugs operatie ‘Thunder’
- Wietplanten binnen en buiten beschermen tegen te veel hitte
Brood uit de Volkswagen

Het Volkswagenbusje is wereldberoemd. Ooit en nog steeds het vervoermiddel van hippies, en in trek bij kampeerders, festival-gangers en overig hip volk met baardjes en surfplanken. Maar wist je dat je er ook lekker brood in kunt roosteren?
Wat een manier om jouw dag te starten! Dankzij de Camper Van Toaster maak je heel simpel toast van jouw doorsnee boterhammetjes. En dan ook nog eens in surf stijl!
Terug in de tijd
Waan je terug in de hippietijd, deze broodrooster is namelijk vormgegeven als een classic Volkswagenbusje. Doe twee sneetjes brood in de toaster, binnen een paar minuten zijn ze heerlijk krokant bruin en helemaal klaar voor broodbeleg naar keuze. Mmmm! Dankzij de tijdsknop heb je altijd een perfecte timing, dus geen verbrande toast meer.
Zelf ook zo’n retrobammetje bakken? De VW-broodrooster is voor 45,96 euro te koop bij Megagadgets!































































