- En… hoe gaat het met de sneeuwtoppen van Willies Erdbeer?
- Bewaar je stempas en stem voor legalisering op 29 oktober!
- Paarse stammen aan je wietplant? Dit is de oorzaak én de oplossing!
- Rapport: 563 coffeeshops in Nederland, waarvan kwart afhaalloketten
- Buitenwiet test ’25 update 24: storm Amy houdt huis in buitenwiet(test)land
- Slush Mint Cake: uiterst potente nieuwe USA hybride 🍰
BREAK: Agressief boontje slaat ruit coffeeshop in, en komt om zijn loontje

Letterlijk BREAKING nieuws uit Rotterdam. Een of andere sukkel leerde daar namelijk op pijnlijke wijze dat karma uiterst rechtvaardig kan zijn. Hij mocht coffeeshop New York niet meer in, omdat hij al eerder had laten zien dat hij een agressieve sukkel is, en sloeg daarop de ruit van de wietwinkel in. Dat had hij echter beter niet kunnen doen…
Sommige mensen leren het nooit. En anderen leren het op de harde manier – letterlijk bloedend op straat. In Rotterdam heeft een bijzonder domme sukkel, zichzelf een pijnlijke levensles gegeven. Over de gevolgen van agressief gedrag welteverstaan. Spoiler alert: het eindigde niet zoals hij had gepland.
De perfecte storm van stupiditeit
Het verhaal begint zoals zoveel verhalen over sukkels: met een man die denkt dat hij met agressie zijn zin wel krijgt. De antiheld van de dag werd dinsdag namelijk geweigerd, bij coffeeshop New York aan de Nieuwe Binnenweg. De reden? Hij was eerder al eens agressief geweest. Logisch dat het personeel geen zin had in een herhaling van dat toneelstukje.
Maar in plaats van zijn verlies te nemen en misschien wat te reflecteren op zijn gedrag, koos onze protagonist voor de meest briljante strategie die hij waarschijnlijk kon bedenken: een ruit inslaan. Want niets zegt “ik ben een volwassen persoon die respect verdient” zoals vandalisme, toch?
Karma werkt sneller dan de politie 😅
Het universum heeft echter een fantastisch gevoel voor ironie. Tijdens zijn woede-uitbarsting raakte de man zwaargewond aan zijn arm door het glas. En niet een beetje gewond – we praten hier over flinke bloedingen die zo ernstig waren dat hij even verderop op straat in elkaar zakte.
De ambulance moest eraan te pas komen om de gewonde loser naar het ziekenhuis te brengen. Daar kon hij in alle rust nadenken over zijn levenskeuzes. Terwijl het medische personeel zijn zelf-toeggebrachte verwondingen verzorgde.
Agressie heeft geen plaats in de cannabiscultuur
Laten we even duidelijk zijn: dit soort gedrag is precies wat de cannabiswereld NIET nodig heeft. Cannabis staat bekend om zijn ontspannende eigenschappen, niet om agressieve uitbarstingen van gefrustreerde klanten. Het was wat ons betreft dan ook zeer terecht van coffeeshop New York om deze eikel de toegang te weigeren.
Coffeeshops zijn geen winkels waar je kunt schreeuwen totdat je je zin krijgt. Het zijn professionele establishments, die het recht hebben om klanten te weigeren – vooral wanneer iemand eerder problemen heeft veroorzaakt.

Voor agressiviteit is geen ruimte in de cannabisbranche. Coffeeshop New York gaat aangifte doen (nog meer karma!).
Ga lekker zelf wiet kweken 🥦
Misschien wordt het tijd dat onze gewonde hoofdpersoon uit dit drama, een andere aanpak probeert. Nu hij waarschijnlijk een levenslang coffeeshopverbod heeft gekregen (en terecht), zou hij eens kunnen overwegen om zijn eigen wiet te kweken. Het kweken van cannabis kan hem misschien een beetje kalmeren, met zes mentale voordelen. Waaronder stressvermindering en het ontwikkelen van een gezonde portie geduld.
Wie weet kalmeert het tuinieren hem genoeg om de volgende keer gewoon beleefd te blijven, wanneer hij ergens wordt geweigerd. Al betwijfelen we of deze sukkel de discipline heeft voor een succesvolle kweek.
De moraal van het verhaal
Agressiviteit hoort niet thuis in de coffeeshop. Punt. Deze man heeft zichzelf pijnlijk laten zien waarom respectloos gedrag niet wordt getolereerd in de cannabiswereld. Hopelijk gebruikt hij zijn herstelperiode om na te denken over zijn prioriteiten – en misschien om een cursus woede-management te volgen.
Voor de rest van ons: dit is een perfecte reminder waarom we de professionele coffeeshop-eigenaren moeten steunen die grenzen stellen. Zij verdienen respect, geen kapotte ruiten. En daarover gesproken: de coffeeshop heeft alvast aangekondigd aangifte te doen wegens vernieling. Nog meer karma! 🥳